KĄCIK DLA LOKATORÓW

Chcesz zamieścić ogłoszenie o sprzedaży lub zamianie mieszkania zgłoś się do SM "HUTNIK" (sekretariat) i zostaw ogłoszenie w wersji elektronicznej lub papierowej, a my zamieścimy je bezpłatnie na naszej stronie internetowej w dziale "Kącik dla lokatorów"


OGŁOSZENIA

- SPRZEDAM MIESZKANIE

Mam do sprzedania mieszkanie M4 o powierzchni 63m2, zlokalizowane w wierzowcu na ul.Huldczyńskiego na 9 piątrze. Osiedle Żabki.
Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchenie, przedpokój, łazienkę, ubikację i balkon. Dodatko przynależna jest spiżarka zlokalizowana na korytarzu oraz piwnica.
Mieszkanie jest wyremontowane, wymienione okna (PCV), drzwi wejściowe (drewniane). Nie wymaga wkładu finansowego. Stan bardzo dobry.
Blok posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych.
W okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoła, przedszkole, boiska do gier i zabaw dla dzieci, kościół.
Mieszkanie ciepłe, słoneczne (okna na stronę południową).
Sprzedaję mieszkanie jako osoba prywatna.
Cena mieszkania 165000zł

Zainteresowanych proszę o kontakt:
Elżbieta tel. 515 538 831


- MIESZKANIE ZAMIENIĘ NA MNIEJSZE LUB SPRZEDAM

Zamienię mieszkanie własnościowe w Zawierciu pow. 46m2 - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica. Mieszkanie słoneczne, przytulne, usytuowane na I p. w bloku. Posiada atrakcyjną lokalizację, blisko szkoła, przedszkole, place zabaw, basen. Mieszkanie do remontu. Zamienię na mieszkanie w Zawierciu, Łazach lub Myszkowie;

Kontakt telefoniczny po godz. 16:00.
Tel. 510 135 891

- Zobacz ogłoszenie (kliknij aby pobrać)

- ZAMIENIĘ MIESZKANIE

ZAMIENIĘ M-3 41m² w kamienicy na mieszkanie w bloku (z możliwością spłaty zadłużenia) mieszkanie na parterze po remoncie: DWA POKOJE, DUŻA KUCHNIA, ŁAZIENKA, PRZEDPOKÓJ - okna plastikowe, na podłogach panele, w łazience kafelki, ogrzewanie elektryczne, niski czynsz.

KONTAKT POD NUMEREM:
797 156 219

ADRES
ul. Rataja 31A
42-400 Zawiercie
biuro@sm-hutnik.pl

WAŻNE TELEFONY
32 67-219-13
32 67-234-41

ZARZĄD

  • Prezes Zarządu SM
mgr Edyta Kufel
Zastępca Prezesa Zarządu SM